+90 (332) 239 24 50

Firma Profilimiz

HAKKIMIZDA
Erdiren Dişli Gerçek istikrar adına yola çıkmış, bireysel başarıların kurumsal başarılara dönüşmesi inancıyla hareket eden, global seviyede bilgi ve teknoloji kullanılmasına inanan, işbirliği ve güven temelinde atılımlar yapılmasını kendine ilke edinmiş bir temel üzerinde büyüyen bir başarı yolculuğu..

Konya’dan dünyaya açılan ve 1955 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız; 15.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 25.000 m2 alanda, gelişimini her geçen gün artan ve değişen pazar taleplerini göz önünde bulundurarak hızla sürdürmektedir. Modern üretim hatlarında; otomobil, ticari araçlar, 4x4 araçlar, traktör, iş makinaları ve sanayi sektörlerine yönelik orijinal ve yedek parça olarak ayna mahruti ve çeşitli dişlilerin üretimlerini gerçekleştiren firmamız, ortaya koyduğu gelişim programı dâhilinde gerçekleştirdiği yeni yatırım hamleleri ile hem fiziksel alanını, hem de üretim kapasitesini uluslararası standartların üzerine taşımış bulunmaktadır.

Sektöründe teknolojik ve yönetsel know-how üretebilecek seviyeye ulaşan ERDİREN DİŞLİ; bu gelişiminin bir sonucu olarak, üretim planlama ve satış hacmiyle konusunda dünya ölçeğinde faaliyet gösteren firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Ayrıca dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirdiği ihracat ile Türkiye’nin önde gelen ihracatçıları arasında yerini alan firmamız, 40’ın üzerinde ülkeye ERDİREN DİŞLİ kalitesini taşımış bulunmaktadır.

BİRLİKTE DAHA BÜYÜK BAŞARILARA ULAŞABİLMEK DİLEĞİYLE..
ERDİREN DİŞLİ

VİZYONUMUZ
Nitelikli teknolojiler ile akılcı çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının ilk tercihi, sektöründe lider bir dünya şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin başarılarına ve kalitelerine değer katmak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürünler sunmaktır.

GALERİ